Ozpack'te Çalışmak İster Misiniz?

Ozpack'te çalışmak ister misiniz?
Tasarım, üretim, pazarlama ya da muhasebe departmanlarından birinde ya da birkaçında çalışabilecek yüksek kabiliyetli, (tercihen üniversite veya liseyi derece ile tamamlamış) tercihen 30 yaşın altında, tercihen sigara kullanmayan ekip arkadaşları arıyoruz.

Tasarım: Photoshop ile birlikte vektörel tasarım programlarından birini kullanma beceriniz var. Arkadaşlarınız sizi yaratıcı ve pozitif biri olarak tanımlar. Yeni trendler ve dünyada olup biten sizi gerçekten heyecanlandırıyor ancak kendi bir tarzınızda var. 

Üretim: İnsanlarla konuşmayı ve ilişki kurmayı seviyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi süper pratik zekalı ve günlük ani problemleri çözme konusunda sihirbaz gibi görüyor. Eğer evde internet gittiğinde önce size koşuyorlarsa, zeka ve hafızanıza güveniyor ve süper dikkatli ve geçmişten en küçük detayları bile hatırlayabiliyorsanız, bu iş tam size göre! 

Pazarlama: Durup dururken internete girip en yeni pazarlama trendlerini ve yeni trendleri, yeni ne varsa zevk için takip ediyorsunuz. Arkadaşlarınızın zihni sinir fikirlerine ne kadar saçma olsalar da, onlara omuz atıp onların enerjisini yüksekte tutan bir karakteriniz var. Yeni bir şeyler ve fikirler düşünen birisiniz. Bunlarla beraber, rasyonel düşünen birisiniz ve analitik zekanız yüksek. Bir karara varmadan önce, duygusal karar vermek yerine, deney yapıp bilimsel olarak son karara varmak isteyen bir yapınız varsa ve bilgisayarla genel olarak barışık iseniz tam bize göresiniz!  

Muhasebe: Netsis biliyorsunuz. Pratik zekalısınız. Konu ve evrak takibinde detaylı ve titizsiniz. Yaratıcı ve güven ortamında genç ve eğlenceli bir ekipte çalışmak için can atıyorsanız, Ozpack tam size göre!

Bu özelliklerden bazıları bile sizinle örtüşüyorsa, sizi tanıyabilmeyi çok çok isteriz. Bize info@ozpack.com adresine CV atarak başvurabilirsiniz
- OZPACK ÇANTA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ