Sıkça Sorulan Sorular

OZPACK nasıl keşfedildi? Osman Can Özcanlı' ya fikir, bir gün kuzeninin kitapları lastiğe sarıp taşıdığını gördüğünde geldi. Osman, OZPACK' i önce kendi kullanımı için yaptı çünkü ona lazımdı. Sonra insanlar çok beğenince üretime geçip satmaya karar verdi.

OZPACK neden sadece İzmir de var? Osman İzmir' de yaşadığı için buradan başladı. Ancak artık sadece Türkiye değil Dünya'nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. 
OZPACK tasarımlarını kim yapıyor? Tasarımların önemli bir kısmını OZPACK kullananlar yapıyor. Bize ulaşıp fikirlerini söylüyorlar ve biz, onların da isimlerini koyarak, gerçekleştiriyoruz. 

OZPACK satmak istiyorum nasıl yapabilirim? Kırtasiye veya Kitabevi iseniz bize 02324832399 dan veya 05526922654 ten ulaşıp talebinizi bildirebilirsiniz. Toptancılar ve dağıtımcılar ile şu aşamada çalışmıyoruz
 
OZPACK' in patenti var mı? Taklitleri var mı? Dünya çapında bizi koruyan patentlerimiz ve avukatlarımız var. Şekli değiştirilse bile fikir benziyor ise patent ihlali oluyor. Bu konuda tazminat kazandığımız bir çok davamız oldu. Ancak bizi en çok koruyan şey sizlerin orjinal OZPACK almak için ısrar etmeniz oldu.