Değişim & İade & Hastane

Değişim/İade koşulları nelerdir?

Ürün yazdırma hizmetimizden yararlandıysanız değişim veya iade kabul edilmemektedir.

Ürünün kullanılmamış, bozulmamış ve hasarsız olması gerekmektedir.

Ürün faturasıyla birlikte gönderilmelidir. 

- İlk olarak değişim veya iadesi istenen ürün ile ilgili değişim/iade sayfasından değişim veya iade sebebinizi açıklayıcı olarak formu doldurmanız gerekmektedir. Formda ad-soyad, cep telefonu numaranız, e-mail adresiniz, ürüne ait sipariş numarası ve problemin ne olduğuna dair bir açıklama yazılması istenmektedir.

- Verilen bilgiler doğrultusunda değişim/iade işlemi için verdiğiniz e-mail adresinize 2 iş günü içinde değişim/iade onayı maili iletilecektir. Bu mailin atılmasından sonra ürünün cebine, iletişim bilgilerinizi ve üründeki sorunu-şikayetinizi içeren bir not ile birlikte faturasını da koyarak Yurtiçi kargo şirketinden alıcı ödemeli olarak ücretsiz şekilde ürünü bize gönderebilirsiniz.

- Değişim/iadesi istenen ürün, değişim/iade onay maili size ulaştığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir. İlk aldığınız ürünün yerine seçtiğiniz ürünün fiyatının daha yüksek olması halinde aradaki farkı ürünün içine koyup gönderebilir veya banka havalesi ile ya da kapıda nakit ödeme seçeneği (+4,99₺) ile ödeyebilirsiniz. Daha düşük olması durumunda ise aynı işlem tercihiniz doğrultusunda bizim tarafımızdan uygulanacaktır.

- İadesi veya değişimi istenen ürün, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir.

- Değişim ve iadelerde yalnızca yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo haricindeki firmalar ile gönderim, göndericiye aittir.

 

Değişim/İade için ne yapmam gerekiyor?

Değişim/iade için bize verdiğiniz e-mail adresinize göndereceğimiz onay mailinden sonra YURTİÇİ KARGO şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ürünün cebine, iletişim bilgilerinizi ve üründeki sorunu-şikayetinizi, değişim veya iade talebinizi içeren bir not ile birlikte faturalarını da koyarak yurtiçi kargoyla alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Ürünü paketledikten sonra şubedeki çalışandan kargo paketi üzerine iade ise “İADE”, değişim ise “DEĞİŞİM” yazmasını talep etmeniz gerekmektedir. (Örnek fotoğraflar aşağıda bulunmaktadır.)

 

Peki ya OZPACK Hastanesi?

Hastanemiz İzmir Hilton'un yanında bulunmaktadır. Yırtılma, sökülme, lastiğin gevşemesi, fermuar bozulması gibi acil vakalar için ustalarımız hazır beklemektedir. Lastik değişimi, olası yırtılmalar gibi konular 3 hafta yatılı tedavi gerektirmektedir. Tüm müdahaleler ücretsizdir. Yalnızca kargo gönderirken ve alırken size aittir.

Yapman gereken şey OZPACK’ini göndermeden önce ürünün cebine, üründeki sorunu anlatan ve kargo iletişim bilgilerini içeren bir not bırakarak,  kargo şubesinde paketledikten sonra şubedeki çalışandan kargo paketi üzerine “HASTANE” yazmasını talep etmek 😊 (Örnek fotoğraflar aşağıda bulunmaktadır.)

 

 

Ürünümü gönderince nasıl takip ederim?

Ürününüzü  kargoya verirken kargo çalışanına “kargom Ozpack’e ulaştığında mesaj gelmesini istiyorum” diyerek cep numaranızı bırakırsanız kargonuz bize ulaştığında cep telefonunuza  kargo tarafından bildirim mesajı atılır ve ürününüz o andan sonra bize emanettir. 😊

(Adres: OZPACK Hastanesi İsmet Kaptan Mah. Sezer Doğan Sk. No: 4 MAB İş Merkezi Daire: 601 Çankaya/ İzmir)  

Değişim istediğim ürün ne zaman gönderilir?

Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında size bir bilgi mesajı iletilecektir. Mesaj size ulaştığı günden itibaren 7 iş günü içinde talep ettiğiniz yeni ürününüz kargoya verilir.

 

İade ödemem nasıl gerçekleşecek?

İadeniz, ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.

Ödemeniz Kredi Kartı (iyzico) üzerinden yapıldıysa iyzico üzerinde iade yapılır. Ödemeniz havale yoluyla yapıldı ise adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. Banka hesap bilgilerinizin gönderimi için ürünle birlikte bir kâğıda hesap bilgilerinizi (hesap adı- banka adı ve IBAN) yazmanız yeterli olacaktır.

Ücret iadesi, ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde hesabınıza yatırılır.  

 

İsim Yazdırma Fırsatı

İsim yazdırmak isteyip unutan ya da sonradan görüp isim yazdırma işlemi yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için isim yazdırma şansı;

- Hastane kapsamında gönderdiğiniz ürünlerinize isim yazdırmak isterseniz PVC ürünlerde +40₺, suni deri ürünlerde +50₺ ve Traveler ürünlerde +75₺ ücreti ile birlikte yazdırmak istediğiniz ismi belirttiğiniz bir not kağıdını ürünün cebine bırakın. Ürününüz isim yazılmış şekilde geri dönsün :)

-OZPACK ÇANTA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DEĞİŞİM İÇİN

İADE İÇİN

HASTANE İÇİN

DEĞİŞİM&İADE BAŞVURU FORMU

Ofisimiz

OZPACK İsmet Kaptan Mah. Sezer Doğan Sk. No: 4 MAB İş Merkezi Daire: 601 Çankaya/ İzmir

Pazartesi - Cuma, 10:00 - 18:00

Yol Tarifi