Değişim & İade

Değişim/İade  koşulları nelerdir?

- Ürün yazdırma hizmetimizden yararlandıysanız değişim ve iade kabul etmiyoruz.

Ürünün kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir 

- Ürün faturasıyla birlikte gönderilmelidir. Maalesef faturası kaybolmuş ürünleri iade alamıyoruz çünkü yasal olarak o faturanın bize geri gelip iptal edilmesi gerekiyor.

- Değişim istenen ürün, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir. İlk aldığınız ürünün yerine seçtiğiniz ürünün fiyatının daha yüksek olması halinde aradaki farkı ürünün içine koyup gönderebilir veya banka havalesi ile ya da kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Daha düşük olması durumunda ise aynı işlem tercihiniz doğrultusunda bizim tarafımızdan uygulanacaktır.

- İadesi istenen ürün, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir.

- Değişim ve iadelerde yalnızca yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo haricindeki firmalar ile gönderim, göndericiye aittir.

Değişim/İade için ne yapmam gerekiyor?

Değişim ve iade için öncelikle bir kağıda iletişim bilgilerinizi (ad-soyad, telefon numarası, kargo adresi),  değişimi istenen ürünün adını, sonra da değişim/iade etmek istediğiniz ürününüzü ve faturasını (2 nüsha halinde) YURTİÇİ kargo şubesine giderek adresimize gönderiniz.

Değişim istediğim ürün ne zaman gönderilir?

Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında 3 iş günü içinde talep ettiğiniz yeni ürününüz kargoya verilir.

İade ödemem nasıl gerçekleşecek?

İadeniz, ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.

Ödemeniz Payu tarafından yapıldıysa Payu üzerinde iade yapılır. Ödemeniz havale yoluyla yapıldı ise adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. Banka hesap bilgilerinizin gönderimi için ürünle birlikte bir kağıda hesap bilgilerinizi (hesap adı- banka adı ve IBAN) yazmanız yeterli olacaktır.

Ücret iadesi, ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde  hesabınıza yatırılır.   

Ofisimiz

OZPACK İsmet Kaptan Mah. Sezer Doğan Sk. No: 4 MAB İş Merkezi Daire: 601 Çankaya/ İzmir

Pazartesi - Cuma, 10:00 - 18:00

Yol Tarifi