DEĞİŞİM & İADE


Değişim/İade  koşulları nelerdir?

Ürünün kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir 

- Ürün faturasıyla birlikte gönderilmelidir. Maalesef faturası kaybolmuş ürünleri iade alamıyoruz çünkü yasal olarak o faturanın bize geri gelip iptal edilmesi gerekiyor.

- Değişim istenen ürün, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir. İlk aldığınız ürünün yerine seçtiğiniz ürünün fiyatının daha yüksek olması halinde aradaki farkı kutunun içine koyup gönderebilir veya banka havalesi ile ya da kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Daha düşük olması durumunda ise aynı işlem tercihiniz doğrultusunda bizim tarafımızdan uygulanacaktır.

- İadesi istenen ürün, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde kargoya verilmelidir.

- Değişim ve iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Değişim/İade için ne yapmam gerekiyor?

Değişim ve iade için öncelikle bir kağıda iletişim bilgilerinizi (ad-soyad, telefon numarası, kargo adresi),  değişimi istenen ürünün adını, sonra da değişim/iade etmek istediğiniz ürününüzü ve faturasını (2 nüsha) YURTİÇİ kargo şubesine giderek adresimize gönderiniz.

Değişim istediğim ürün ne zaman gönderilir?

Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında 3 iş günü içinde talep ettiğiniz yeni ürününüz kargoya verilir.

İade ödemem nasıl gerçekleşecek?

İadeniz, ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır.

Ödemeniz, adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. Banka hesap bilgilerinizin gönderimi için ürünle birlikte bir kağıda hesap bilgilerinizi (hesap adı- banka adı ve IBAN) yazmanız yeterli olacaktır.

Ücret iadesi, ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde  hesabınıza yatırılır.