Sipariş İptali

Siparişlerini vermiş olduğunuz ürünlerinizin, sipariş onaylarından sonra kargoya verilmesinden önceki süreç aralığında iptal edebilirsiniz.
Ozpack.com.tr'den vermiş olduğunuz siparişlerinizi Instagram Direct Mesaj veya Mail (info@ozpack.com) aracılığıyla bize bildirmeniz durumunda Ozpack tarafından iptal edilir. Online sipariş iptali, siparişleriniz kargoya verildikten sonra yapılamaz. Kargosu çıkmış ürünlerin sipariş iptali, ürünün faturası ile Ozpack'e gönderilmesiyle sipariş iadesi yapılır.
İsim yazdırma işlemi uygulanan ürün yada ürün gruplarında sipariş iptali mümkün değildir. Bu ürünlerin, ürün sayfasında yer alan ürün açıklaması bölümünde sipariş iptalinin olmayacağı belirtilmektedir. Bütün bir sipariş listesi içerisinde, bir ya da birkaç ürünün siparişinin iptali için, (0232)483 23 99 Müşteri Hizmetleri departmanımız size yardımcı olacaktır.

Sipariş iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra, tutarın iadesi yapılacaktır. Tutar iadesi, banka hesap bilgilerinizi bizimle paylaştıktan sonra EFT/Havale yolu ile hesabınıza yansıyacaktır. Tutar iade süreci, bankalar ve prosedürlerine göre farklılık göstermekle birlikte, en geç 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
- OZPACK ÇANTA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ